Odhad cen nemovitostí online

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Odhad cen nemovitostí online

ČNB zlepšila odhad vývoje ekonomiky pro letošní rok - Finance.cz

Praha 7. listopadu (ČTK) - Česká národní banka ve své nové prognóze zlepšila odhad vývoje ekonomiky pro letošní rok, očekává pokles HDP o 0,9 procenta. Pro příští rok odhad naopak zhoršila, nově čeká růst o 1,5 procenta.
finance.cz/zpravy/finance/403814-cnb-zlepsila-odhad-vyvoje-ekonomiky...

Jaký je rozdíl odhadem ceny nemovitosti , Peníze.cz

Při nákupu či prodeji nemovitosti se pracuje často se znaleckým posudkem i odhadem tržní ceny . 6. 2. 2011, 9:20, Facero Odhady cen nemovitosti http://www.facero.cz v Olomouci a na Moravě. více
penize.cz/nakup-a-prodej-nemovitosti/41433a-odhadem-ceny-nemovitosti

Oceňování Nemovitostí

Ing. Helena Volfová - soudní znalec ceny a odhady nemovitostí - okr. Šumperk. odhady obvyklých (tržních) cen nemovitostí. Oceňované nemovitosti: rodinný dům. jiná nemovitost dle Vašich potřeb
odhadce4u.estranky.cz/

Odhad ceny nemovitosti přes internet a zdarma, DůmFinancí

Obyvatelé České republiky mohou poprvé v historii zjistit cenu své nebo jakékoliv jiné nemovitosti online přes internet a zdarma. Na každém odhadu pracuje podle vedení serveru vždy speciálně vyčleněný odhadce .
dumfinanci.cz/clanky1390-odhad-ceny-nemovitosti-pres

Odhadnito.cz - odhad nemovitosti , znalecký posudek, tržní odhad

Online odhad pro rychlé zjištění orientační ceny nemovitosti . Kromě orientačního odhadu tržní ceny nemovitosti Vám rádi poradíme s dalšími podstatnými informacemi pro nákup a prodej nemovitosti .
odhadnito.cz/onlineodhad/

Prodáváte nemovitost ? Poradíme vám, jak ušetřit na dani

Prodáte starší domek horko těžko za 1,8 milionu. Znalec však cenu stanoví na tři miliony. Daň z převodu nemovitosti se díky tomu vyšplhá na 90 tisíc. Krize zahýbala s cenami realit, ale odhadů jako by se to netýkalo. Bránit se lze
bydleni.idnes.cz/odhad-nemovitosti-pri-prodeji-de0-/dum_osobnosti.aspx

Odhady nemovitostí a znalecké posudky v Karlovarském kraji

Vítejte na internetové prezentaci odhadce nemovitostí Ing. Jana Ryšavého, znalce v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí a znalce v oboru stavebnictví, odvětví stavby obytné a průmyslové. Provádím oceňování veškerých.
nemovitosti-ocenovani.com/

Odhady a oceňování nemovitostí

Ceník a termíny. úřední (administrativní) oceňování nemovitostí dle platné legislativy. zpracování nezávislého posudku na odhad tržní ceny před prodejem Vaší nemovitosti. údaje z KN kde jsou uvedeny informace o nemovitosti (stačí z internetu)
trzniocenovani.cz/

Kdy potřebujete odhad ceny nemovitosti ? - Aktuálně.cz

Odhad nemovitosti budete potřebovat při koupi, prodeji, pro výpočet daně z převodu nemovitosti a darovací daně. Bez odhadu ceny nemovitosti se neobejdete ani při získávání hypotéky, při pojištění nemovitosti , při vyřizování dědictví
aktualne.centrum.cz/finance/reality/clanek.phtml?id=137834

Jak získat odhad ceny nemovitosti pro hypotéku | JakTak.cz

Odhad ceny nemovitosti budete potřebovat při podávání žádosti o schválení hypotéky. Odhad ceny nemovitosti totiž slouží k zajištění hypotéky, banka tak získá informaci o hodnotě nemovitosti, kterou se chystáte ručit. Je vystaven na.
jaktak.cz/jak-ziskat-odhad-ceny-nemovitosti-pro-hypoteku.html